Specjaliści

dr Marcin Miś — specjalista radiolog, neuroradiolog interwencyjny
dr n. med. Maciej Miś — specjalista neurochirurg

Dr Marcin Miś i dr n. med. Maciej Miś są uznanymi specjalistami w dziedzinie leczenia tętniaków mózgowych. Ich doświadczenie i zaangażowanie w neurochirurgię oraz neuroradiologię interwencyjną przyniosły im uznanie zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej.

Obaj specjaliści często współpracują, łącząc swoje umiejętności w celu zapewnienia pacjentom kompleksowej opieki. Dzięki ich współpracy, możliwe jest stosowanie najbardziej odpowiednich metod leczenia w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta. Ich podejście do leczenia tętniaków mózgowych opiera się na najnowszych badaniach naukowych i technologiach, co zapewnia wysoką skuteczność i minimalizuje ryzyko powikłań.

Zapraszamy na konsultacje pacjentów z chorobami naczyniowymi w obrębie ośrodkowego układu nerwowego — mózgu, takimi jak tętniaki czy malformacje tętniczo-żylne. Konsultujemy oraz kwalifikujemy do operacji wewnątrznaczyniowego leczenia tętniaków oraz malformacji tetniczo-żylnych mózgu.

 

MEDIA O NAS:

Nasi lekarze pionierami nowej metody usuwania tętniaków

28.06.2017  |  Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu

Doktorzy Marcin Miś i Maciej Miś z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu jako pierwsi na świecie opracowali metodę leczenia skomplikowanego tętniaka usytuowanego w miejscu podziału tętnicy środkowej mózgu.

Czytaj więcej

Operacja tętnika techniką na misia

22.10.2017  |  Dzień Dobry TVN

Neurochirurg dr Maciej Miś oraz radiolog dr Marcin Miś opracowali unikalną metodę operowania tętniaków. Świat medyczny nazwał ją Teddy Bear Technique, czyli techniką na misia. Na czym ona polega? Czy sprzęt, który jest wykorzystywany przy zabiegach neurochirurgicznych jest drogi? Jednego z braci – dr Marcina Misia gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

Czytaj więcej
1200px-Tvn24_Logo.svg

"Teddy Bear Technic". Bracia z Polski swoją metodą ratują pacjentów z tętniakami

30.06.2017 |   TVN24

Maciej i Marcin Misiowie na ustach medycznego świata. Bracia opracowali własną metodę leczenia tętniaków mózgu, bez konieczności otwierania czaszki. Dzięki temu uratowali życie 34-letniego mężczyzny, którego nikt już nie chciał operować. Materiał programu “Polska i świat”.

Czytaj więcej